2 Gisht Mjalte – Filmi Plote Full HD


Historia e një çifti që përpiqet të realizojë një muaj mjalti në Karaibe, por një gabim në blerjen e biletave i bën ata të enden nëpër rrugët e Shqipërisë së jugut duke përjetuar peripecitë e ndryshme.

Filmi me i bukur shqiptare qe eshte realizuar vitet e fundit. 2 Gisht Mjalt – Filmi i plot ne ShqipTv ne HD ( E fundit 2019) Ermal Mamaqi – Filmi i plot dy gisht mjalt. shiko filmin e plote 2 gisht mjalt shiko filmin e plote shiko falas HD 2 gisht mjaltë

Watchmovies.al Filma me titra shqip

Te gjitha te drejtat i shkojne autorit te filmit Ermal Mamaqi .

Filmi u mundesua nga Movieshub dhe Spacemov

Per çdo paqartesi ose problem mos hezitoni te na kontaktoni.

5 Replies to “2 Gisht Mjalte – Filmi Plote Full HD”

  1. nje super super film, bravo vertet Ermal Mamaqit dhe aktoreve te tjere, Shqiperise i ka munguar me kohe nje humor kaq i paster
    vertet njerezit nga streset kane harruar te jetojne…

    une ju them vazhdoni vazhdoni dhe vetem vazhdoni keshtu, jeni me te miret pa dyshim,

    Ne filmin e radhes do te kontribuoja vertet per nje mini aktrim, <3 <3 <3

  2. haaaaa:)))) qesha shuum! me pelqeu ju lumte , por per mua! supriza me e madhe!! ishte: Elvana GJata vertet zbulim si artiste dhe humori biles!! drame po e po, pune e bukur ju pershendes se na kenaqet:))) (vetem mendimi im flm.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *