2 Gisht Mjalte – Filmi Plote Full HD


Historia e një çifti që përpiqet të realizojë një muaj mjalti në Karaibe, por një gabim në blerjen e biletave i bën ata të enden nëpër rrugët e Shqipërisë së jugut duke përjetuar peripecitë e ndryshme.

Filmi me i bukur shqiptare qe eshte realizuar vitet e fundit. 2 Gisht Mjalt – Filmi i plot ne ShqipTv ne HD ( E fundit 2019) Ermal Mamaqi – Filmi i plot dy gisht mjalt. shiko filmin e plote 2 gisht mjalt shiko filmin e plote shiko falas HD 2 gisht mjaltë

Watchmovies.al Filma me titra shqip

Te gjitha te drejtat i shkojne autorit te filmit Ermal Mamaqi .

Filmi u mundesua nga Movieshub dhe Spacemov

Per çdo paqartesi ose problem mos hezitoni te na kontaktoni.

DREJT FUNDIT – Filmi Plote FHD

Film aksion-dramë me prodhim 100% Shqiptar. Me regji e skenar të Drilon Hoxhës. Realiteti Shqiptar i sjellë artistikisht. Intriga, ambicia, pazaret e prishura dhe larja e hesapeve janë karakteristika në këtë film.

Titulli origjinal:Drejt Fundit
Filmi fillon:22.10.2015
Zgjatja e filmit:140 Minuta
Shteti/Viti:ALB/2015
Lloji:Aksion, Dramë
Aktorë:Drilon Hoxha, Ardian Ramushi, Mehdi Malka, Afrim Myrtollari, Ardit Zela
Regjisori:Drilon Hoxha
Distributori:D.H Production

Te gjitha te drejtat i shkojne Drilon Hoxha autorit te filmit

Nese ju pelqeu filmi dhe deshironi filma te tjere mund te na ndihmoni duke bere nje donacion per ne qe te vazhdojme punen e nisur.