DREJT FUNDIT – Filmi Plote FHD

Film aksion-dramë me prodhim 100% Shqiptar. Me regji e skenar të Drilon Hoxhës. Realiteti Shqiptar i sjellë artistikisht. Intriga, ambicia, pazaret e prishura dhe larja e hesapeve janë karakteristika në këtë film.

Titulli origjinal:Drejt Fundit
Filmi fillon:22.10.2015
Zgjatja e filmit:140 Minuta
Shteti/Viti:ALB/2015
Lloji:Aksion, Dramë
Aktorë:Drilon Hoxha, Ardian Ramushi, Mehdi Malka, Afrim Myrtollari, Ardit Zela
Regjisori:Drilon Hoxha
Distributori:D.H Production

Te gjitha te drejtat i shkojne Drilon Hoxha autorit te filmit

Nese ju pelqeu filmi dhe deshironi filma te tjere mund te na ndihmoni duke bere nje donacion per ne qe te vazhdojme punen e nisur.