Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)

MOVIE INFO

Ever since hulking lawman Hobbs (Dwayne Johnson), a loyal agent of America’s Diplomatic Security Service, and lawless outcast Shaw (Jason Statham), a former British military elite operative, first faced off in 2015’s Furious 7, the duo have swapped smack talk and body blows as they’ve tried to take each other down. But when cyber-genetically enhanced anarchist Brixton (Idris Elba) gains control of an insidious bio-threat that could alter humanity forever–and bests a brilliant and fearless rogue MI6 agent (The Crown’s Vanessa Kirby), who just happens to be Shaw’s sister–these two sworn enemies will have to partner up to bring down the only guy who might be badder than themselves.

  • Rating:NR
  • Genre:Action & Adventure, Mystery & Suspense
  • Directed By:David Leitch
  • Written By:Chris Morgan
  • In Theaters:Aug 2, 2019  Wide
  • Studio:Universal Pictures

2 Gisht Mjalte – Filmi Plote Full HD


Historia e një çifti që përpiqet të realizojë një muaj mjalti në Karaibe, por një gabim në blerjen e biletave i bën ata të enden nëpër rrugët e Shqipërisë së jugut duke përjetuar peripecitë e ndryshme.

Filmi me i bukur shqiptare qe eshte realizuar vitet e fundit. 2 Gisht Mjalt – Filmi i plot ne ShqipTv ne HD ( E fundit 2019) Ermal Mamaqi – Filmi i plot dy gisht mjalt. shiko filmin e plote 2 gisht mjalt shiko filmin e plote shiko falas HD 2 gisht mjaltë

Watchmovies.al Filma me titra shqip

Te gjitha te drejtat i shkojne autorit te filmit Ermal Mamaqi .

Filmi u mundesua nga Movieshub dhe Spacemov

Per çdo paqartesi ose problem mos hezitoni te na kontaktoni.

DREJT FUNDIT – Filmi Plote FHD

Film aksion-dramë me prodhim 100% Shqiptar. Me regji e skenar të Drilon Hoxhës. Realiteti Shqiptar i sjellë artistikisht. Intriga, ambicia, pazaret e prishura dhe larja e hesapeve janë karakteristika në këtë film.

Titulli origjinal:Drejt Fundit
Filmi fillon:22.10.2015
Zgjatja e filmit:140 Minuta
Shteti/Viti:ALB/2015
Lloji:Aksion, Dramë
Aktorë:Drilon Hoxha, Ardian Ramushi, Mehdi Malka, Afrim Myrtollari, Ardit Zela
Regjisori:Drilon Hoxha
Distributori:D.H Production

Te gjitha te drejtat i shkojne Drilon Hoxha autorit te filmit

Nese ju pelqeu filmi dhe deshironi filma te tjere mund te na ndihmoni duke bere nje donacion per ne qe te vazhdojme punen e nisur.